Тренди взуття на літо 2021: наймодніші сандалі, шльопанці, босоніжки

Сучасна мода вирізняється своєї варіативністю – немає ніякого вузького спрямування, але є багато альтернатив. І це чудово, тому що всі ми різні. Одні люблять жіночність і прагнуть до елегантності, інші роблять ставку на комфорт, третім подобається унісекс або навмисна грубість. Хтось вважає за краще гарячі тренди, комусь подобається спокійна база. І сучасна мода дає нам можливість різних варіантів.

У цій статті ми розглянемо з вами актуальні варіанти шльопанців, сандалів і босоніжок.

Стьобані, плетені і дуті елементи

Давайте скажемо так, дуті переплетені елементи – це вже не такий вибуховий тренд, як минулого літа. Однак, таке взуття, як і раніше з нами, і якщо ви купили його минулого року – носіть із задоволенням. Якщо раніше ви не встигли придбати цю модель, але дуже хочеться – ще можна. Цього року всі виробники взуття, напевно, випустили в своїх літніх колекціях босоніжки, шльопанці, Мюлі і не тільки з дутими переплетеними ремінцями.

Залишаються актуальними і об’ємні дуті елементи, це найчастіше досить зручне, м’яке взуття, між іншим.

Стьобані спортивні сандалі цього літа дуже актуальні, вони не дуже грубо виглядають на нозі, на відміну від багатьох інших трендів. Кольори можуть бути як яскравими та акцентними, так і нейтральними, вирішувати вже вам. Практично всі магазини в своїй літній колекції мають стьобані сандалі. Кольорове взуття в 2021 році досить актуальне і сандалі не стали винятком. Однак це не означає, що класичні кольори не в моді, звичайно це не так. Просто вибирайте те, що більше до душі і ви не промахнетеся!

Також хочемо відзначити моду на стислі елементи в літньому взутті, виглядає це теж цікаво. Для прикладу, можна обрати шльопанці з дутими стислими ремінцями, вони такі м’які і комфортні, одне задоволення.

Ланцюги та тонкі ремінці

Тренд на ланцюги тягнеться ще з попередніх сезонів, мас-маркет не радує нас такою кількістю ланцюгів, як це можна спостерігати з дутими переплетеними елементами. Але це добре, з іншого боку, погодьтеся? Якщо ви знайдете взуття, де ланцюг грає роль ремінця навколо щиколотки – ви будете ну дуже завзятою модницею. Підійдуть також і ланцюги-бляшки на шльопанцях, сабо і не тільки.

Тонкі ремінці – один з найбільш витончених трендів, який вже котрий рік не збирається здавати позицій. Для багатьох це вже база. Тонкі ремінці виглядають ніжно і не перевантажують ногу. Взуття з одним-двома ремінцями менш зручне, ніж взуття з безліччю ременів.

В’єтнамки і акцент на великий палець

Тренд, який нікуди не збирається йти. Він відчуває себе прекрасно, і якщо минулого літа вибір модних в’єтнамок в доступній ціновій категорії був біднішим, то в цьому сезоні мас-маркет наздогнав. Актуальними є різні варіації – пляжні шльопанці, в’єтнамки на підборах, з квадратним носом, босоніжки, сандалі.

Наймоднішими цього літа, мабуть, в’єтнамки на платформі і з дутими перемичками.

Акцент на великий палець – тренд не новий, але не здає своїх позицій. Дуже добре, якщо він буде переплітатися з іншими трендами: квадратним носом, великою кількістю зав’язок, тонкими ремінцями, дутими елементами і так далі.

Платформа і каблук kitten heel

Взуття на платформі все більше і більше заволодіває модницями. Можна сміливо сказати, що це досить зручний тренд, адже платформа найчастіше більш комфортна, ніж каблук, навіть якщо він не найвищий. Актуальними будуть в’єтнамки, шльопанці, клоги з платформою, і не тільки.

Каблук kitten heel вже багато сезонів миготить в трендових списках. Це маленький і витончений каблучок з 50-х, який ще називають чарочкою.

Біркенштоки

Так, так, цього літа таке взуття популярне, як ніколи. Це може бути і сам німецький бренд Birkenstock, і інші бренди, які підхопили їхню ідею. І важкий люкс, і доступний мас-маркет поспішає нас порадувати таким модним, анатомічним і ортопедичним взуттям. Той варіант, коли мода і комфорт зливаються воєдино.

Носити подібні моделі в 2021 році можна і з брюками, і з шортами, і навіть з романтичними легкими сукнями, граючи на контрасті.

Рибацькі / дідусеві сандалі і сандалі на платформі з пряжками

Тренд на таке «потворне» взуття не новий, і зараз він торкнувся сандалій. Автори цього бренду сестри-близнючки Олсен і їх бренд The ​​Row. Zara блискавично реагують на важкий люкс і роблять щось більш доступне. Звичайно, їх доступність з кожним роком стає менше доспупною, вибачте за тавтологію, але це вже тема іншої статті…

Актуальні цього літа і інші моделі – це сандалі з пряжками, а також більш спортивні варіанти на платформі. Перший варіант виглядає більш грубо, є легке відсилання до рибальських сандаль. Другий – сучасний спортивний варіант.

Також варто сказати про ретро-сандалі, вони мають тонкі переплетені ремінці, з ними можна створити багато класних цікавих образів. Звичайно, при виборі сандалій найголовніший орієнтир – це ваш смак і ваш стиль.

Взуття з рафії та джуту

Найатмосферніший літній тренд, який для багатьох може служити прекрасною базою. Натуральні матеріали завжди виглядають особливо атмосферно, погодьтеся? І так хочеться, щоб літо 2021 у вас було найкращим, щоб ви змогли його відчути.

Джгути теж дуже затребувана тема в цьому сезоні. Якщо Біркенштоки і дідусеві сандалі для вас – це занадто, зверніть увагу на мотузкові моделі взуття. Це більш полегшений варіант, впевнені, що у нього знайдеться чимало шанувальників.

Сланці для басейну

Наша мода іноді видає незвичні рішення. Піжамний стиль для вулиці, пляжні в’єтнамки не на пляж, тапочки для басейну для міських образів. Іноді можна трішки похуліганити. Тож сьогодні гумові сланці можна зустріти в багатьох магазинах!

Колір такого взуття може бути будь-яким. Якщо вам подобається ідея сланців, але ідея басейну не відгукується, зверніть свій прекрасний погляд на гумові сланці більш міських моделей.

Читайте також: Трендові довгі сукні на літо 2021, з якими можна скласти стильні образи


Не пропустіть