Тренди верхнього одягу весна 2021: модні куртки, пальто та тренчі

У цій статті ми пропонуємо вашій увазі модні варіанти верхнього одягу на весну 2021 року. Їх дійсно може одягнути звичайна жінка, яка поєднує в собі багато ролей: вона і працює, і мама, і дружина, їй потрібно ходити в магазин, на прогулянки, зустрічі і при цьому вона хоче відчувати комфорт.

Якщо звернути свою увагу на те, що носять відомі блогери, можна зробити висновки про те, що далеко не кожна жінка може дозволити собі одягнути такі речі. Тому ми вирішили зробити добірку актуальних речей, обходячи “гострі” тренди.

Пальто

Готуючись до весни, потрібно дізнатися, які варіанти пальто будуть актуальними у цьому сезоні. Як би вам не набридло бежеве пальто, воно залишається найуніверсальнішим, оскільки чудово вписується в гардероб, поєднується з будь-якими речами і освіжає образ. Тому в цій статті ви знайдете кілька моделей актуальних силуетів.

Ми пам’ятаємо, що актуальність речі визначає силует виробу, а вже потім трендові елементи, колір, принт і т.д. Весною 2021 року в моді будуть пальто-халати, актуальні злегка приталені варіанти довжини міді, можна знайти короткі пальто, але потрібно уважно поставитися до вибору силуету.

Тренчі

Давайте поговоримо про тренчі. Досить довгий час вони тримаються в списках найпопулярніших речей, наймодніших і стильних. Короткі моделі по фігурі краще замінити на подовжені, злегка об’ємні варіанти, а якщо на них буде трендовий декор, можна сміливо вважати цю річ надзвичайно модною.

До трендового декору можна віднести різні накладні кишені, «погони», декоративні ґудзики, кокетки.

В моді будуть тренчі з букле, що зовні нагадують пальто, мінімалістичні варіанти і моделі з плісировкою.

Куртки

На наш погляд – найцікавіша категорія. Якщо з пальто все більш менш зрозуміло, то з куртками ні. Раніше в тренді були вузькі, короткі куртки, а потім їх замінили на затишні об’ємні моделі. Якщо подивитися на нинішні модні куртки, то об’єм залишився, як і коротка довжина. Однак сьогодні для сворення більш жіночного образу прийнятно фіксувати талію поясом.

Що стосується дублянок і потенційного питання, чому вони в цій збірці. Якщо подивитися на сторінки модних блогерів, можна побачити, що дівчата ходять в таких дублянках зі штучної шкіри і хутра всю зиму. У холодних регіонах (або для більш теплолюбних дівчат) такі дублянки підійдуть на ранню весну. Зауважте, в 2021 році в моді будуть прямі моделі з широкою лінією плечей.

Парки. Були на піку популярності кілька років тому, але це зовсім не означає, що вони стали антитрендом. Якщо парки – ваш стиль, то носіть їх без жодних вагань. Зверніть увагу тільки на хутро, бажано, щоб його було по мінімуму.

Шкіряні куртки. Об’ємні чоловічі куртки або жіночні, як шкіряна хакі – це все буде актуальним весною 2021 року. Поза трендом будуть тільки приталені шкіряні куртки.

Читайте також: Тренди 2021 року: модні сорочки весна-літо


Не пропустіть