Тренди святкових суконь: моделі, який піднімуть настрій не тільки на Новий рік

Найбільш трендові і красиві святкові сукні – в будь-якій комфортній для вас довжині і кольорі. У цій статті ми розповімо вам про найбільш ошатні фактури і тканини, які найкраще підходять для святкування Нового року або будь-якого іншого вечірнього заходу.

Гладкі фактури

Сукні з гладкими мерехтливими фактурами, наприклад, з шовку, сатину або алтасу, завжди виглядають більш святково, ніж матовий трикотаж. Особливо ефектно така сукня буде виглядати в найпростішому крої без нарочито складних деталей. Тут ми робимо ставку саме на активну фактуру, в якій на святі ви будете виглядати доречно, красиво і, звичайно, ошатно.

Мерехтливі сатинові, шовкові або атласні сукні самі по собі є акцентом, тому не потребують надмірних аксесуарів і додаткових речей-компаньйонів. Додавши до такої сукні сумочку і сережки / намисто, ви вже будете виглядати чарівно.

До сукні в міні-довжині не завжди підійдуть туфлі, але безпрограшно будуть виглядати чоботи, ботильйони або грубі черевики. У тому числі і на святі. Подібне взуття завжди добре балансує довжину сукні і робить образ не офіційним, а легким і комфортним.

Шкіра

Так само як і сатин, шкіра теж виглядає більш святково, тому що має активну глянсову фактуру. Так що шкіряні сукні теж відмінно підійдуть для новорічної вечірки або будь-якого іншого заходу. У міді довжині вониі виглядають більш жіночно і витончено. Багато аксесуарів не потрібно: як і сатин, шкіра дуже активна, достатньо одягнути прикраси на вуха / шию і доповнити вбрання вечірньою сумочкою.

Шкіряні сукні в міні-довжині теж можуть виглядати доречно і круто на вечірньому заході. Але краще, щоб у неї були довгі рукава і не дуже облягаюча посадка. Напівприталений або вільний крій є оптимальним для шкіряного міні. Доповніть сукню сучасним взуттям і аксесуарами, тоді образ буде стильним і трендовим.

Оксамит

Якщо в повсякденних образах оксамит може виглядати недоречно або дивно, то для вечірніх він підходить якнайкраще. Тільки уникайте занадто тісних і коротких оксамитових суконь – вони застаріли, та й просто некомфортні. Більш сучасні моделі мають вільний або напівприталений крій, який виглядає стильно і не заважає насолоджуватися святом.

Оксамитові сукні відмінно дружать зі шкірою та сатином. Так що можна спробувати поєднати ці фактури в одному образі, щоб отримати максимально святкове вбрання. Також святковість і ошатність оксамиту можна підсилити за допомогою прикрас зі страз і блискучих каменів.

Читайте також: Тренди зимового взуття 2020-2021: моделі, які зроблять вас стрункішою


Не пропустіть