Тренди осені 2021: тенденції, які дуже популярні серед вуличного стилю

Зараз всі зосередили свою увагу на літньому стилі, але ті, хто цікавиться модою вже замислюються про майбутній осінній сезон. Ми бачимо перші ознаки того, що модні інсайдери будуть носити в прийдешньому сезоні, і вже існує ряд осінніх трендів, що визначають осінь 2021 року.

В основному це, звичайно, тенденції з передсезонних показів, в тому числі трикотажні спідниці і насичені відтінки, які ми бачили практично усюди. Але існує 5 осінніх мікротрендів, які популярні вже сьогодні. Що це за тенденції? Про це читайте нижче.

Штани-карго

Неоднозначна тенденція майбутнього осені: штани-карго. Вони подобаються далеко не всім і не всі розуміють цю тенденцію, однак в майбутньому осінньому сезоні вони будуть домінувати.

Насичені відтінки

Незалежно від того, чи виберете ви один яскравий акцент або створите образ, який буде повністю виконаний в насичених відтінках, це в будь-якому випадку буде доречним. Яскраві фарби – це те, що потрібно в похмуру осінню погоду.

Спідниця з високою посадкою + укорочений верх

Низ з високою посадкою і укорочений верх – саме така комбінація дуже популярна цього літа і наступної осені нічого не зміниться. Найбільше попитом користуються відповідні комплекти зі спідницями.

Високі чоботи з напуском

Високі чоботи з напуском виглядають свіжо і незвично, саме тому вони відразу всім полюбилися під час показів. Вони виглядають немов шкіряні штани, і це дає їм додаткові бали.

Смугасті штани

Якщо ви шукаєте одяг для перехідного сезону замість джинсів, то смугасті штани те, що потрібно. Вибирайте речі з тонкими вертикальними смужками і поєднуйте їх з футболкою, піджаком і Лоферами.

Читайте також: Трендові моделі джинсів 2021


Не пропустіть