Тренди літа 2021: тенденції, які користуються шаленою популярністю

Літній сезон в самому розпалі і вже ж зрозуміло які тенденції стали популярними, а які ні. У цьому сезоні переважають незвичайні і в цей же час прості тенденції. Це можна помітити як в Instagram так і на вулицях. Є ряд тенденції, які користуються популярністю просто зараз і є мало не єдиним вибором. Про що йде мова? Читайте у нашій статті.

Короткий верх

Ні для кого не секрет, що укорочені топи користуються популярністю в літній сезон. Просто зараз вони зустрічаються дуже часто і поєднувати їх можна абсолютно з будь чим.

Міні-спідниці і сукні

Кілька місяців тому всі думали, що цього літа довжина міні буде практично усюди, і це виявилося правдою. Їх носять абсолютно з будь-яким взуттям: від каблуків до кросівок.

Корсети

Корсети це мікротренд, який став шалено популярним в цьому році. Їх носять як зі спідницями, так і з джинсами або штанами. Вони виглядають незвично, додають родзинки і дозволяють створити образ в стилі минулих десятиліть.

Сукні з вирізами

Останнім часом сукні з вирізами були дуже популярними і тепер нам дійсно є куди їх носити, і це прекрасно.

Комплекти з двох речей

Відповідні комплекти зі спідницями, штанами або шортами зараз стали дуже популярними. Це один з найпростіших способів створити стильний образ не докладаючи до цього особливих зусиль.

Сукні зі складками

Сукні зі складками – одна з найпопулярніших і модних тенденцій цього року, і на те є вагомі причини – вони дуже універсальні, і їх легко можна обрати для будь-якого випадку.

Мішкуваті джинси

Немає нічого крутішого, ніж мішкуваті джинси в спортивному стилі. Поєднувати їх можна з чим завгодно та обирати для будь-якого випадку.

Читайте також: Трендові балетки на літо 2021: моделі, які повинні бути в гардеробі кожної жінки


Не пропустіть