Трендовий одяг на осінь 2021

До осені залишився рівно один місяць. Прийшов час оновлювати свій гардероб і додавати в нього нові модні дрібнички. А що для цього потрібно зробити? Правильно, розібратися з новими модними трендами! Так що, давайте не втрачати ні секунди.

Косинки

Прибираємо подалі літні панами, бейсболки і капелюхи. Осінь – час косинок! Вибираємо як щільні і фактурні з еко-шкіри, так і прості і легкі зі звичайних тканин.

Темні джинси

На зміну літнім світлим фасонам з вицвілими колінами приходять джинси з глибокими, темними, насиченими відтінками. Їх плюс в тому, що вони прекрасно комбінуються абсолютно з усім.

Бахрома

У новому модному сезоні вона буде на кожному кроці! На светрах, блузках, сумках і навіть шубах… А особливо круто бахрома буде виглядати на сукнях для вечірок. Тому що в русі і танці вона виглядає просто незрівнянно.

Ugly светри

З приходом холодів ми знову можемо робити набіги на гардероб тата, мами, бабусі або навіть дідуся. Цієї осені знову будуть популярні светри з принтами, які повернулися до нас з 90-х.

Сумки з принтом

Нарешті їх можна офіційно носити не тільки влітку. Розбавляємо аутфіти з однотонними пальто і джинсами за допомогою яскравих акцентних сумок.

Читайте також: Трендові стрижки з чубчиком 2021


Не пропустіть