Трендові светри на зиму 2022: оригінальні та модні моделі

Светр – базовий елемент нашого гардеробу, без якого взимку нікуди. Його можна носити як із джинсами/брюками, так і з сукнями/спідницями. Більшість стилістів вважають, що у своєму гардеробі потрібно мати кілька актуальних моделей светрів. Давайте подивимося, які варіанти будуть у тренді цієї зими 2021.

Светр з рукавом-балон

Светр з об’ємним рукавом і високим манжетом – не тільки тренд, а й крута фішка для корекції фігури (груша, перевернутий трикутник). Звертайте увагу на яскраві кольори, вони урізноманітнять ваш гардероб і послужать класним акцентом. Такий светр можна одягнути навіть на захід, якщо правильно обіграти його аксесуарами.

Светр з коміром поло

Ці моделі заполонили всі магазини. Дуже цікавий светр, класно виглядає з джинсами та черевиками. Рекомендуємо придивитися до цього варіанту.

Светр з великими косами

Ми з вами стали свідками тріумфального повернення светру з косами в тренди. Серед актуальних: оверсайз та подовжені моделі. Приталений крій – допустимо у строго вкороченому варіанті. Добре впишуться пастельні відтінки. Носимо такі светри з широкими штанами або спідницею-міді.

Светр в смужку

Ще один яскравий тренд. Смугастий светр продовжує свій переможний рух і не бачить для себе перешкод. Багатьом жінкам дуже подобається така модель. Вона чудово працює з чорними скінні або білими штанами/джинсами.

Светр в соковитому кольорі

Светр насиченого відтінку може не тільки підняти настрій взимку але й помітно освіжить ваш гардероб, допоможе створити унікальні колірні комбінації.

Укорочений светр

Зустрічайте новий тренд. Слідом за вкороченими кардиганами, у топ увійшли і светри. Прямо повіяло улюбленими нульовими.

Светр з принтом шахівниця/ромби

Геометричні принти всюди та скрізь. Вибираючи подібний трикотажний виріб, пам’ятайте, що такий малюнок може як скоригувати фігуру, так і спотворити ваші пропорції.

Читайте також: Головні тренди 2022: що буде в моді наступного року


Не пропустіть