Трендові спідниці осені 2020: силуети, фактури, пропорції

А чи не поговорити нам про спідниці? Це простий, але дивовижний предмет гардеробу – найжіночніший з усіх практичних і найпрактичніший з усіх жіночних. Не дивно, що дизайнери приділяють спідницям так багато уваги, переосмислюючи звичні силуети, експериментуючи з матеріалами, винаходячи нові конструкції і деталі. Давайте подивимося, як змінюються спідниці в цьому сезоні, і на яких актуальних трендах варто зробити акцент, оновлюючи свій гардероб.

Трохи нижче коліна

Найголовнішим трендом сезону стають прямі спідниці елегантної довжини, які пасують практично всім. Ви можете вибрати варіант трохи нижче коліна або ближче до міді – в залежності від того, які пропорції вам більше підходять і подобаються.

Матеріали для виготовлення спідниць різноманітні: гладка і фактурна шерсть, вельвет і замша, натуральна і штучна шкіра, а також високотехнологічні тканини, що володіють підвищеною еластичністю і ефектним зовнішнім виглядом.

Ми рекомендуємо звернути увагу на модну стилізацію спідниць з високими чобітьми, верх яких ховається під нижнім краєм спідниці. Це виглядає дуже стильно і до того ж візуально подовжує силует.

Динаміка і асиметрія

Ще один помітний тренд – спідниці з особливим характером: з нерівним низом, з асиметрією в конструкції або з додатковими акцентними деталями. Така спідниця додасть динаміки в звичний образ, зробить його таким, що запам’ятовується.

Матеріали, з яких вони виготовлені, найчастіше однотонні і пластичні – такі як тонка шерсть, пом’якшений льон, різноманітні сумішеві тканини з гладкими поверхнями або делікатними текстурами.

Чим складніший силует спідниці, тим спокійнішим є її колір, і тим простішою повинна бути стилізація. Ми рекомендуємо носити асиметричні спідниці в парі з лаконічними в’язаними джемперами або класичними жакетами.

По максимуму

Інтерес до максі-довжини в модних трендів зростає. Причому подовжуються не тільки спідниці, подовжується увесь силует в цілому – і це хороші новини для тих, хто хоче зробити фігуру візуально стрункішою і стати трішечки вище.

Максі-спідниці поєднуються з подовженими жакетами і пальто, але такий багатошаровий силует виходить не громіздким, а витонченим за рахунок вибору відтінків і матеріалів.

Колірна гамма – гранично стримана: відтінки сірого, пісочного, слонової кістки і, звичайно, лідируючий чорний. Фактури дуже спокійні, матеріали гладкі, але м’які, текучі. Нерідко для створення максі-спідниць вибирається тонкий трикотаж або плісировані тканини.

Читайте також: Трендові штани осінь-зима: чудові моделі 2020-2021


Не пропустіть