Трендові штани 2021: 9 актуальних моделей на будь-яку фігуру

Які брюки будуть в моді в новому році? У цій статті ми розберемо найактуальніші моделі – як базові, так і трендові. Асортимент великий, так що знайдуться варіанти на будь-який смак і фігуру.

Із защипами на талії

Штани з защипами на талії з нами вже не перший сезон і не втрачають свою актуальність. Мабуть, це найбільш універсальні штани, які ідеально сядуть на будь-яку фігуру – це відбувається саме завдяки защипам, які підлаштовуються під конкретні параметри тіла, приховують зайві обсяги і підкреслюють переваги вашої фігури.

Палаццо

Найпростіший спосіб зробити ноги нескінченно довгими – це, звичайно, одягнути брюки-палаццо. Найкраще носити їх зі взуттям на підборах або на платформі. Так і ноги будуть здаватися ще довшими, і нижній край штанин не буде сильно бруднитися. Палаццо однаково добре маскують і зайву повноту ніг, і зайву худорлявість.

Шкіра і екошкіра

Шкіра, натуральна і штучна – це одна з найбільш трендових фактур останніх кількох років. Якщо ви хочете мати в своєму арсеналі актуальні брюки, які додадуть в образи більше стилю, обирайте шкіряні будь-якого звичного вам крою – хоч завужені, хоч широкі, хоч кюлоти.

З розрізами та зі штрипками

Для тих, хто тримає руку на пульсі трендів, модні дизайнери пропонують брюки з розрізами і зі штрипками, як райтузи, причому останні спеціально носять поверх взуття. Сміливі тренди – не для всіх, але якщо подобається, зараз саме час спробувати.

Джогери

Розслаблені джогери сильно полюбилися нам в 2020-му і залишаються актуальними і в цьому році. Вони можуть бути як трикотажними, так і виконаними зі шкіри – вибирайте на свій смак і орієнтуйтеся насамперед на те, що вже є у вашому гардеробі і з чим ви будете їх поєднувати.

Кльош

Всім, хто не байдужий до стилю 70-х, однозначно варто придивитися до штанів-кльош в сучасному прочитанні. Як правило, вони мають середню або високу посадку. “Розмах” кльошів вибирайте самі – можна знайти і ледве помітні, і гіпертрофовані варіанти. Носимо з каблуком.

Карго

Любителі стилю сафарі і мілітарі можуть спокійно продовжувати носити брюки-карго: в цьому році вони все ще залишаються актуальними, дуже класно впишуться в весняно-літний гардероб.

Трикотажні штани

Широкі штани з м’якого, струмуючого трикотажу виглядають благородно і дорого, вони знаходяться на кордоні між строгістю і розслабленням завдяки поєднанню “домашнього” матеріалу і “офіційного” крою. Комфортне рішення для повсякденних образів.

Головне – стежити, щоб не витягувалися коліна.

Штани зі стрілками

Тим, хто схильний до класики і не женеться за трендами, можна продовжувати носити звичні оку штани зі стрілками – вони так само актуальні, як і всі попередні моделі. Намагайтеся не вибирати занадто вузькі за кроєм: штанини повинні сидіти вільно, так, щоб стрілка не розпливалася на стегнах.

Читайте також: Моделі спідниць, які будуть в тренді навесні 2021


Не пропустіть