Трендові шапки осінь-зима 2020

З приходом осені хочеться утеплитися. Також не варто забувати про головний убір. Стилісти нам підготували багато цікавих і гарних варіантів, які можуть потішити будь-яку жінку. Шапка може бути чудовим доповненням до яскравих і незвичайних образів.

Сучасні шапки мають одночасно комфортні та стильно поєднуються з будь-яким образом. Кожна дівчина може підібрати собі чудовий варіант головного убору, який буде тішити її протягом усього сезону.

На осінь можна придивитися до більш легких моделей. Наприклад, можна носити берети. Також можна віддати перевагу пов’язкам. Зараз можна підібрати будь-який варіант, починаючи від простих і тонких, закінчуючи більш утепленими в’язаними моделями.

До зими варто купити тепліший варіант. У складі обов’язково має бути присутня шерсть. Зараз в моді шапки з великою в’язкою, а також прості, але більш утеплені моделі на флісі.

Сьогодні не дуже критично, якщо ваші шапка і шарф відрізняються одне від одного. Цей тренд навіть вітається. Ще минулого року було бажано купувати відразу комплект. Зараз же можна спокійно підібрати все окремо. Особливо ефектно виглядають в’язані шапки з пуховиками і шубами. Вони не виглядають так масивно, а прекрасно доповнюють образ.

Придивіться до шапок з ангори, вони м’які і пухнасті. Такі шапки зігріють вас навіть у люті морози. Вони комфортні і виглядають стильно.

Для пальто також можна підібрати свій варіант. Для осені можна навіть придбати кепі. Такий головний убір надає елегантності і прекрасно поєднується з класичним пальто. Також для любителів класики можна підібрати берет на будь-який смак і колір. З декором або зовсім простенький.

Також в моді шапки-вушанки. Але не з хутра, а прості в’язані, але з вухами. Вони прекрасно зігріють в зимовий холодний день, а також доповнять образ з шубою або пуховиком. Можна підібрати для себе варіант з хутром. Такі шапки тепліші і виглядають вже солідніше.

Популярними в цьому сезоні будуть в’язані шапки з великим відворотом. Вони надають неповторного об’єму і прекрасно вписуються в зимовий образ. Сьогодні можна підібрати абсолютно будь-яку шапку. Все залежить від смаків і уподобань.

Читайте також: Модні куртки на осінь 2020: 7 головних трендів


Не пропустіть