Трендові пуховики 2021: теплі, практичні, комфортні та красиві моделі

У гардеробі кожної жінки є пальто або куртки, що називаються пуховиками. Вони виконані з синтетичної тканини і мають наповнювач у вигляді пуху. Це теплі, практичні, комфортні і красиві речі. Багаті ідеями стилісти щорічно вдосконалюють моделі цього верхнього одягу, орієнтуючись на стильні тенденції моди. Прийдешній рік не стане винятком. Розглянемо детальніше, які моделі модних пуховиків запропонували жінкам модні дизайнери у цьому сезоні.

Класичні пуховики

Ці моделі утримують лідируючі позиції не один рік. Саме вони стали тією необхідною річчю, без якої жодна жінка не може завершити свій зимовий образ. Класичні пуховики мають строгий, часом аскетичний вигляд, позбавлений будь-якого декору.

Завдяки цьому, вони і стають універсальним верхнім одягом, що легко вписується в повсякденний і діловий лук. Безпрограшним варіантом в створенні елегантного образу є вибір чорного пуховика. Доповніть образ стильними та витонченими чобітками, і ви будете відповідати будь-якій ситуації, маючи привабливий вигляд.

Пуховик в стилі оверсайз

Жінки будь-якої комплекції можуть зупинити свій вибір на цих моделях пуховиків. Єдине, що потрібно пам’ятати: обов’язково купуйте верхній одяг свого розміру, щоб він не виглядав на вас, як річ з чужого плеча і не спотворював зовнішній вигляд. У найлютіші морози в пуховиках доволі тепло та затишно.

Асиметричні пуховики

Цей фасон буде неймовірно актуальним в прийдешньому році. На покупку такого пуховика наважиться не кожна дівчина. Але, якщо ви вирішили придбати асиметричну модель, та ще й з ефектом металіка, загальна увага вам забезпечена. Ці моделі бувають і укороченої довжини, але, частіше зустрічаються варіанти довжини міді.

Незвичайні рукава

У зимовому сезоні прийдешнього року будуть популярними пуховики з укороченою довжиною рукава і їх незвичайною формою. Рукава будуть декорувати, вони будуть знімними, розкльошеними та ін. Пуховики з рукавами в три чверті чудово доповнюються довгими шкіряними рукавичками, які здатні надати жіночому образу елегантності та статусності.

Будь-яка жінка зможе підібрати пуховик відповідно до свого смаку з величезного різноманіття представлених дизайнерами моделей. Це вирішить проблему замерзання на всю зиму, і дозволить вам створити неповторний і привабливий образ.

Читайте також: Трендові дублянки на зиму 2020-2021: моделі, які повинні бути у вашому гардеробі


Не пропустіть