Трендові джинсові речі на весну 2021 року: спідниці, джинси, куртки і топи

Денім давно і міцно увійшов в повсякденне життя. Він практичний і багато жінок часто носять його поза роботою. Пропонуємо дізнатися, які джинсові речі будуть модними навесні 2021 року. На які фасони спідниць, джинсових курток і суконь та іншого, варто звернути увагу.

Джинси

Найактуальнішими вважаються розкльошені моделі і речі з защипами в області пояса, так звані слоучі.

Посадка може бути будь-якою:

  • класичною;
  • заниженою;
  • завищеною.

Все це в моді і працює.

Якщо ви любите скінні, сміливо можете носити їх, але вже як непримітну базу. Обов’язково доповнюйте такі джинси актуальним верхом і взуттям.

У моді в 2021 році будуть:

  • рваний, необроблений край;
  • розрізи з боків або спереду;
  • вирізи в області кишень або пояса;
  • дірки на джинсах, але не ті величезні, що 10 років тому, а просто акуратні розрізи.

Цікаво виглядають моделі зі складно оформленим верхом. Вони створюють ілюзію, ніби ви одягнули відразу дві пари джинсів.

Серед новинок сезону весна-літо 2021 року – печворк. Це джинсові вироби, пошиті з різних за кольором і фактурою шматків тканини.

Вони будуть виглядати дуже яскраво і цікаво, але, купуючи їх, пам’ятайте, що це не база. Це тренд і він дуже швидко може вам набриднути, особливо якщо носити його кожного дня.

Топи

Їх в прийдешньому сезоні буде багато. Природно, дизайнери подбали, щоб дана річ гардеробу була представлена ​​виробами з деніму.

Принципи тут ті ж: максимально відкритий верх і прес і, звичайно ж, об’ємні рукави. Без останніх в цьому сезоні нікуди.

Є і класичні варіанти джинсових топів з широкими бретелями. У них у вас будуть повністю відкриті руки.

Можете сміливо купувати собі подібний топ на весну, літо і осінь наступного року, якщо річ підходить вашій фігурі і відповідає образу життя.

Куртки

Про те, які куртки будуть актуальними навесні 2021 року ми вже розповідали. Зараз зупинимося саме на джинсових моделях. Тут працюють все ті ж правила – це печворк, навмисний об’єм і злегка приспущені плечі.

Спідниці

Джинсовим спідницям варто приділити особливу увагу, адже багато жінок не люблять такі речі. Але ті, кому джинсові спідниці до вподоби, можуть вибирати з двох варіантів.

  • міні з необробленим краєм будь-якого кольору і фактури;
  • міді-кльош або спідниця прямого крою з розрізом по нозі.

З боку на моделях все виглядає дуже лаконічно і просто. Навіть розкльошені варіанти дизайнери не стали прикрашати великою кількістю аплікацій, малюнків, оборок і т.д.

Фактично це базова річ гардеробу, тому, якщо ви носите джинсові спідниці – купуйте їх сміливо. Ще кілька сезонів вони послужать вам вірою і правдою.

Джинсова сукня

Тут також все зрозуміло. Це будуть вироби сорочкового крою або речі, які за рахунок рукавів нагадують блузи. Довжина міні в теплу пору року буде правити балом.

Такі сукні жінки активно доповнюють ременями, роблячи акцент на талії.

Як і у випадку зі спідницями, ніякого яскравого стороннього декору немає. Відсутні стрази, розрізи, дірки, потертості та інше. Єдине, що може бути складним в такій сукні – це крій.

Підведемо підсумки

У цьому сезоні варіантів джинсового одягу дуже багато, але при покупці ставтеся уважно до якості тканини. Якщо у вас склалося враження, то вона не дуже якісна, сміливо відмовляйтеся від речі. Денім вже навчилися робити так, що він розсипається за декілька сезонів, а часто – ще раніше.

Читайте також: Трендові сумки весни 2021 року: 10 стильних моделей


Не пропустіть