Трендове взуття осінь 2020

Витягнутий носок

Мода на витягнутий носок прийшла в осіннє взуття з теплого сезону. У міру зміни пори року носок взуття ставав все довшим і довшим і сьогодні це витягнутий носок, але в абсолютно елегантному дорогому виконанні на чоловічий манер. Носити такі черевики стилісти пропонують з чоловічими носками темного кольору.

туфлі з витягнутим носком

витягнутий носок на туфлях

Масивна підошва

Любов’ю до масивної підошви дизайнери і модниці загорілися ще два сезони тому. Стритстайлери продемонстрували образи з чобітьми, кросівками, сандалями на масивній платформі круглий рік. Ця не осінь не стане винятком.

туфлі на масивній підошві

взуття з масивною підошвою

Лакована шкіра

Лаконічний дизайн і мінімалістичний стиль компенсуються в цьому році блиском шкіри. Лакована шкіра в поєднанні з іншими ознаками виглядає доречно, дорого і презентабельно. Взуття при цьому стане акцентною деталлю майбутніх осінніх образів.

лаковане взуття

взуття з лакованої шкіри

Колірний акцент

Взуття з акцентом на яскраві шнурівки, контрастну підошву і лаконічні кольорові вставки обіцяє стати хітом продажів прийдешньої осені. Втомлені від вимушеної ізоляції і позбавлені фарб весни модники мають намір реабілітуватися восени, і привнести в неї кольору.

акцент на кольорі у взутті

акцент на кольорі у взутті

Біле взуття

Таке взуття не здає позиції та вже стало класикою на цілий рік. Вся справа в універсальності і максимальній комбінаториці білого кольору. Білі ботильйони значно полегшують образ і виглядають вишукано.

біле взуття на масивній підошві біле взуття

Незвичайний каблук

Тенденція до комфортного зручного взуття все ж не виключає високих каблуків. Жінка залишається жінкою і зійшовши зі шпильки в минулому сезоні, все ж повернулася до каблука, але більш стійкого, широкого і декоративного. Чим незвичайнішим буде дизайн каблука, тим стильнішим вийде образ.

взуття з незвичайним каблуком незвичайний каблук у взуття

Акцентні вирізи

Незвичні театральні розрізи і вирізи стали вперше з’являтися цієї зими на одязі. Культовими стали джинси з бічними розрізами знизу, горизонтальними розрізами на стегнах. Стритстайлери з’являлися в топах і піджаках з незвичайними розрізами. Дизайнери взуття підхопили тренд і наділили колекції моделями з незвичайними вирізами.

взуття з акцентними вирізами

акцентні вирізи на взутті


Не пропустіть