Трендове взуття на осінь 2020: від кросівок до чобітків

Останні роки мода радує нас різноманіттям, можна знайти актуальне і сучасне взуття під будь-який стиль – будь це строгий і класичний або яскравий з нотою бунтарства. А на той випадок, коли тренди не знаходять відгук у серці, завжди можна подивитися в бік базових моделей, і на щастя, вони також дуже різні.

Не знаємо, яка у вас осінь, кліматичні умови в нашій країні різні, тому сьогодні ми розглянемо різні моделі взуття від Лоферів до чобіт.

Лофери, дербі і оксфорди

Якщо для вас це просто набір незрозумілих слів, нічого страшного – будуть картинки. Лофери є беззмінною класикою не один десяток років, останні роки нам пропонують більш модернізовані моделі, але класика при цьому нікуди не зникає. Залишаються всі тренди минулої осені, і це чудово, коли мода не настільки швидка – квадратний або трапецієподібний носок, тракторна або просто груба підошва.

лофери дербі та оксфорди

Оксфорди і дербі схожі на чоловіче взуття, вони мають шнурівку, зараз актуальна груба підошва, хоча і класика з нами, звичайно. Перфорація може бути пристуньою, а можна й без неї.

Кросівки і кеди

Ми все бібльше віддаляємось від великих потворних кросівок і рухаємося в бік спокійної класики, хоча масивність ще має місце бути. Вона ще з нами, але вже менш груба. Платформа також ще актуальна, якщо вам подобаються такі моделі – продовжуйте їх носити.

Знову New Balance все частіше можна зустріти на модницях, особливо в інстаграм: зазвичай це 990, 530, 574 моделі. Ретро-кросівки – досить гарячий тренд цієї осені, особливо ті, що мають перфорацію в області носка. Якщо ви зробите ставку на класику, не прогадаєте, так як найближчим часом вона переживає новий виток популярності в такій справі, як кросівки.

кросівки та кеди

Нічого принципово нового в кедах не трапилося цієї осені, віддавайте перевагу мінімалізму, спокійним моделям. Можна купити високі кеди, які повернулися до нас в цьому році, якщо вони вписуються в ваш стиль.

Черевики і ботильйони

Тут теж немає великого модного перевороту. Уже багато років актуальними є грубі черевики. Ступінь їх грубості можна варіювати в залежності від вашого стилю, способу життя, віку. Вибирати можна як більш спокійні і акуратні, так і бунтарські. А можна зупинитися на золотій середині. Челсі – це база, якщо хочете трендові челсі, вибирайте грубу масивну підошву. Козаки, які хтось не розуміє, а хтось обожнює, що цілком нормально, мають місце бути цієї осені в модному гардеробі.

черевики та ботильйони

Модні деталі сучасних ботильйонів – квадратний, трапецієподібний або гострий носок, скошений каблук, Кітті-Хіллс.

Чоботи

Почну з того, що гарячий тренд цієї осені – це гумові чоботи. Вони можуть бути різних моделей, наприклад під челсі або з тракторною підошвою і каблуком. Той випадок, коли тренд можна назвати практичним і ідеальним для наших умов.

чоботи  У всьому іншому глобальних змін немає – це чоботи з прямою халявою, ширина якої може варіюватися. Ботфорти, які з року в рік актуальні, але змінюється їх ширина. Цієї осені актуальні як вільні широкі моделі, які були на піку в минулому році, так і чоботи-панчохи. Жінки довго не могли прийняти широкі ботфорти, називаючи їх чобітьми для риболовлі і цієї осені можуть радіти! Головне, не носити ботфорти-панчохи зі скіні, а в образі з міні дотримуватися рамок.

Біле і кремове взуття в моді, якщо дозволяє ваш клімат і чистота доріг. З матеріалів крім шкіри можна відзначити вініл. Лакова шкіра теж актуальна, але треба дивитися на певну модель. Чоботи можуть бути прямими або гармошкою.

Читайте також: Трендові варіанти пальто на осінь 2020


Не пропустіть