Тренд сезону: ланцюги на одязі

Зв’язок сестер такий же міцний, як металевий ланцюг. Цю метафору сьогодні можна носити на собі, як нагадування про родинний зв’язок.

Цей сезон сповнений розбіжностей. Одні дизайнери підштовхують нас до безмежної свободи і окриляють, пропонуючи одяг з пір’я. Інші, фаталісти, мабуть, натякають, що від ланцюгів позбутися неможливо.

І вже якщо так, то чому б не перетворити їх в розкішний декор на сукнях і топах. І навіть піти ще далі – прикрасити ними повсякденні, прості речі: светри, тренчі і ремені.

Деніел Лі з Bottega Veneta витончено перетворює оторочку коміра в кольє-ланцюг, Ріккардо Тіші представляє нову версію класичного тренчкота Burberry – з пірсингом на усіх краях.

Том Форд традиційно грає на провокації, прикрашаючи ланцюгами декольте, а Олександр Венг вибирає шлях найбільш безпечний, замінюючи ланцюжками бретелі на топі.

 

Дивлячись на ці колекції, мимоволі думаєш, що ланцюги, яких часто бояться, «приковують» нас не тільки до поганого, але і до хорошого. Та й свобода – не що інше, як довжина ланцюга, яку кожен відміряє по-своєму.

Джерело elle

Не пропустіть