Тренд осіннього сезону 2021: кардигани і пуловери з квітковою вишивкою

Цей модний тренд безумовно порадує тих, хто любить затишні речі з жіночною ноткою!

Восени і взимку рідкісний гардероб обходиться без затишного трикотажного кардигану, пуловера або джемпера, які підходять на кожен день і легко комбінуються з різними речами. У цьому сезоні стилісти рекомендують звернути увагу на моделі з вишитими квітковими мотивами.

У переважній більшості випадків такі кардигани і джемпери виконані в ніжних відтінках, а квіткова вишивка виглядає дуже ніжно і має легку ностальгічну нотку. Вона одночасно відсилає нас і до делікатної квіткової вишивки вікторіанської епохи і, навіть, до приємних спогадів про дитячі речі, прикрашені нескладними але чарівними вишитими мотивами.

Деякі моделі, втім, вибиваються із загального настрою! Або колірна гамма тяжіє до строгої і темної, або сама вишивка виконана в дещо іншому ключі, як, наприклад, на моделі від Comme des Garçons.

Звичайно, на виробництвах така вишивка майже завжди виконується машинним способом, однак, якщо ви вмієте вишивати або у вас є спеціальна машинка, ви цілком зможете виконати такий декор самостійно.

З чим носити вишиті кардигани, пуловери і джемпери

Подібні моделі найчастіше ніяк не вписуються в строгий діловий гардероб, тому навіть стилісти модних брендів в основному доповнюють їх звичайними джинсами і штанами. Однак, все залежатиме від конкретного виробу – деякі витончені моделі прекрасно впишуться в гардероб на вихід, наприклад, в поєднанні з різними спідницями.

Читайте також: Трендовий верхній одяг, який будуть носити модниці восени 2021


Не пропустіть