Тренд майбутньої осені – неокласика і драпірування Мадам Гре

Через увесь інформаційний шум, швидше за все, ви не помітили делікатну і дуже красиву тенденцію – неокласику, яка червоною ниткою проходила крізь знакові осінні колекції. Тренд можна сприймати як ін’єкцію прекрасного, адже саме цього так не вистачає в наш неоднозначний час. Краса врятує світ, і ця тенденція – уособлення знаменитого виразу.

Створюючи колекції осінь-зима 2020 року, багато дизайнерів надихалися творчістю великого кутюр’є XX століття і королеви драпіровок – Мадам Гре. Її шлях до статусу легенди починався в 1930-і роки. Тоді Європа переживала не найкращі часи – економічна криза, передчуття війни, страхи. Модниці тих років хотіли краси і свята, щоб трохи відволіктися від проблем. Творіння Алікс Бартон – саме так називала себе Мадам Гре в той час – потрапили в саме серце прекрасної публіки.

Естетика кутюр’є простежується в колекціях Balmain і Balenciaga. Ефектні драпірування на сукнях – тому доказ. Зв’язок із творінь Мадам Гре можна також побачити в колекціях Area, Richard Malone, Proenza Schouler та інших брендів. Надихайтеся красою і забудьте на час про свої проблеми.

Джерело vogue

Не пропустіть