Топ наймодніших футболок літа 2021

Футболка – універсальна річ в гардеробі, з нею можна складати як ділові так і повсякденні образи. Варто відзначити, що образи з футболкою давно не асоціюються тільки зі спортивним стилем одягу.

Влітку футболка – незамінна річ, без неї не обходиться майже жоден образ в спекотну і теплу погоду, саме тому сьогодні будемо розглядати будь-які футболки актуальні в цьому літньому сезоні.

З підплічниками

Так, може здатися дивним, але дана модель з наявністю м’яких підплічників в цьому сезоні буде на піку популярності. Навіть не зважаючи на те, що футболка додає об’єму плечах, в цілому образ з такою моделлю виглядає дуже струнко і сучасно.

Слід вибирати футболки такого фасону без прикрас, і принтів, а також носити їх заправленими.

З вузлом

Любителькам зав’язувати футболки спереду тепер не доведеться цього робити. Тепер в тренді футболка вже з існуючим вузлом. Такий фасон чудово освіжить повсякденний образ, і додасть акценту.

Поло

Поло – актуальне завжди. Однак, зараз в тренді оверсайз, довгі або кроп фасони і цікаві кольорові гами.

Укорочена (кроп)

Тепер не тільки кроп-топи в моді, але й укорочені футболки теж. Поєднують їх з високою посадкою штанів, джинсів, спідниць та ін.

Сукня-футболка

Так, може здатися дивним, але такі моделі футболок зараз дуже популярні. На противагу укороченим варіантам на арену виходять вони.

Актуальні написи на футболках

Зараз актуальні футболки з написами, наприклад, цитати, висловлювання, назви брендів на різних мовах світу. Загалом, все, що відобразить вашу індивідуальність.

Асиметрія

Досить цікавий фасон, може вписатися як в повсякденний образ, так і стати частиною чогось витонченого і елегантного.

Читайте також: Трендові сандалі літа 2021 і з чим їх носити


Не пропустіть