Топ-9 стильних літніх суконь в білому кольорі

Влітку багато жінок віддають перевагу одягу світлого кольору. Адже в темному дуже спекотно, та й темні відтінки набридають за зиму. Біла сукня виглядає дуже ніжно, легко, жіночно і повітряно. З нею можна створювати цікаві образи. Давайте разом розглянемо їх!

Перша сукня дуже цікавого крою. У неї акцентний верх і легкий вниз. Таку сукню можна одягнути в величезну кількість місць. У ній Ви будете виглядати дуже стильно і красиво. Доповніть її цікавими аксесуарами!

Друга сукня дуже проста, в хорошому сенсі. У ній немає ніяких зайвих деталей. Якщо хочете зробити образ цікавішим, додайте стильних деталей і аксесуарів. Ремінь, сережки, браслет і інші аксесуари урізноманітнюють образ.

проста і цікава сукня

В даному образі лаконічна мінімалістична сукня поєднують з цікавими аксесуарами. Дану сукню можна змінювати від стилю до стилю, так як вона буде служити базою в образі. Дайте волю фантазії!

лаконічна сукня на літо

Сукні на ґудзиках неймовірно актуальні в цьому році. А особливо сарафани на ґудзиках. Вони були модними ще минулого року, тому Вам не треба купувати їх знову. Білий колір сарафана відмінно контрастує з засмаглою шкірою.

сарафан на гудзиках

Подібні сукні дуже актуальні останнім часом. Вони виглядають дуже елегантно, жіночно, при цьому сексуально і витончено. Дуже цікавий фасон і модель сукні.

елегантна сукня для літніх прогулянок

Як Ви могли помітити, довгі сукні дуже актуальні в 2020 році. Подивіться як стильно й елегантно виглядає дана сукня. Білий колір відмінно поєднується з коричневим. Таке поєднання відтінків виглядає дорого і модно.

довгі сукні на літо 2020

А також в цьому році актуальні відкриті плечі. Подивіться як жіночно і елегантно виглядає дана сукня. Відкриті ключиці і плечі, але при цьому образ не виглядає вульгарно. Він виглядає елегантно. З білим кольором все відмінно поєднується.

ніжна і легка сукня на літо

Ще одна сукня з відкритими плечима. Хоч вона й коротка, але за рахунок вільного крою виглядає не вульгарно, а доволі стильно. Воно також досить просте, тому його можна стильно доповнювати аксесуарами, не боячись перевантажити образ.

проста сукня на літо

Дана сукня виглядає також елегантно і жіночно. Хоч у неї і відкриті плечі, а також є акцент на талії, вона все одно не виглядає вульгарно. Стильна і красива сукня в поєднанні зі стильними аксесуарами.

елегантна і жіночна сукня

Як бачите, біла сукня виглядає дуже жіночно. стильно й елегантно.


Не пропустіть