Топ-5 наймодніших жіночих чобіт на весну 2021

Тренди на чоботи перекочували з осінньо-зимового сезону в весняний сезон. Усі, хто планує купити собі нові весняні чобітки, будь ласка, зверніть увагу на варіанти, про які піде мова нижче.

Жокейські чоботи

Ця модель чобіт – саме те, що треба, якщо ви віддаєте перевагу взуттю на плоскому ходу і ваш стиль зручний і комфортний.

Високі чоботи з широкою халявою з 70-х

Це універсальна модель взуття, яка актуальна вже не перший рік і залишиться в тренді ще багато-багато сезонів.

Високі чоботи з призібраною халявою з 80-х

Природно, такі чоботи підійдуть жінкам зі стрункими довгими ніжками. Якщо ви вибираєте подібні чоботи, стежте, щоб спідниця або сукня не закінчувалися в найактивнішому місці збірки цих чобіт, інакше об’єм ніг буде здаватися ще більшим, ніж він є насправді.

Чоботи на шнурівках

Вони можуть бути довжиною до коліна, до середини ікри або трохи вище щиколотки і можуть вже називатися високими черевиками на шнурівках. Тут звертаємо увагу на правильний вибір довжини цих чобіт під свої ноги. Якщо у вас повні ніжки, не варто оьирати довжину до середини ікри, такі моделі можна використовувати, якщо спідниця буде перекривати край цих чобітків або, якщо ви будете носити їх з широкими брюками, щоб під ними не промальовувався контур чобіт.

Довгі чоботи на масивній платформі з вузькою посадкою по щиколотці і по всій довжині халяви (чоботи-панчохи на масивній платформі)

Це дуже універсальна модель чобіт, яка добре підкреслює контур ніг. Вони чудово виглядають зі спідницями, сукнями, шортами різної довжини.

Високі черевики челсі

Це, звичайно, вже не чоботи, вони трохи нижчі, але теж можуть бути заввишки до ікри. І, знову ж таки, у них вузька посадка по щиколотці і вище по нозі і масивна важка платформа. Якраз ця груба платформа компенсується вузькою посадкою по щиколотці. Такі черевики гарно підходять для тих, хто віддає перевагу штанам, джинсам, бо позначення цієї вузької щиколотки завжди виглядає компліментарно для будь-якої форми ноги.

Всі перераховані вище види чобіт і черевиків ми носимо з широкими і прямими джинсами або брюками. Але коли ми будемо заправляти штани в чоботи, то обов’язково дивимося на поєднання кольорів штанів і взуття, щоб цей контраст був не дуже різким і щоб тим самим не отримати непотрібну горизонталь.

Всі важкі види взуття (на масивній підошві) прекрасно поєднуються і комплектуються з легінсами, оскільки ми знову ж компенсуємо грубість платформи приталеними легінсами.

Всі вищеперелічені моделі взуття також добре поєднується з сукнями, спідницями та шортами довжини міді.

Читайте також: Штани: 8 головних трендів сезону весна-літо 2021


Не пропустіть