Том Голланд та Зендея вперше офіційно підтвердили свій роман

Зендея та Том Голланд підтвердили свій роман. Про це розповів сам Том в інтерв’ю GQ.

«Один із недоліків нашої слави в тому, що конфіденційність більше не перебуває під нашим контролем, і момент, який відбувається між двома людьми, котрі дуже люблять один одного, тепер є моментом, яким ділиться весь світ». Також він поділився тим, що пара «відчуває себе позбавленою особистого життя».

Нещодавно всі заголовки майоріли фотографіями Тома Голланда і Зендеї, що цілуються в Лос-Анджелесі. Актор поділився, що йому це було дуже неприємно, адже інші молоді та закохані можуть наодинці насолоджуватися чудовим моментом, а вони просто не мають такої можливості. Том зізнається – він завжди намагався приховати своє особисте життя.

Незабаром Голланд вирушає у світовий прес-тур і він розуміє, що на нього чекає величезна кількість питань про особисте життя. Тому зараз актор заявляє: «Це не та розмова, яку я можу вести без неї», — каже Том. «Ти знаєш, я надто поважаю її, щоби сказати… Це не моя історія. Це наша історія. І ми поговоримо про те, що це таке, коли будемо готові поговорити разом».

Зендея теж не залишилася осторонь і дала свій коментар. «Це було досить дивно, заплутано та агресивно. Я думаю, що любити когось – це щось святе і особливе, і ми хотіли б насолоджуватися цим лише удвох».

Читайте також: Слава Камінська прокоментувала скандал зі своєю ексколегою Вікторією Смеюхою


Не пропустіть