Тіна Кароль презентувала свій новий альбом під назвою “Красиво”

Відома артистка Тіна Кароль, яку вважають однією з найкращих зірок українського шоу-бізнесу, повідомила фанам чудову новину. За словами жінки, не так давно вона презентувала свій новий альбом під назвою “Красиво”. Треки вже з’явились на YouTube-каналі артистки. Тіна Кароль дуже пишається, що їй вдалося презентувати новий альбом.

За короткий проміжок часу ролик Тіни Кароль набрав величезну кількість переглядів. Також Шанувальники вже встигли написати у коментарях багато приємних слів. За їхніми словами, співачка постійно дивує своїх кумирів чимось новим та зачаровує красивим голосом.

Також Тіна Кароль повідомила, що в її житті розпочинається новий етап. Альбом, який вона презентувала, дуже сильно відрізняється від попередніх.

У проморолику до альбому зірка постала перед камерою в неймовірно красивій сукні білого кольору. А ще Тіна Кароль відмовилась від червоної помади. Раніше саме цей колір асоціювався в жінки з покійним чоловіком. Проте, зараз виконавиця планує розпочати життя з чистого аркуша й співати лише про взаємне кохання.

Читайте також: Стало відомо, скільки Тіна Кароль платить за один навчальний рік сина у Великобританії


Не пропустіть