Тіна Кароль показала романтичну світлину з Даном Баланом, прокоментувавши роман з артистом

Популярна українська виконавиця Тіна Кароль потішила кумирів романтичною світлиною з Даном Баланом. Велика кількість фанів приписувала зірці роман з артистом, однак, вона ніколи його не підтверджувала.

Не так давно артистка опублікувала фото з Даном Баланом та прокоментувала їхні стосунки. На світлині Тіна Кароль позує в неймовірно красивій сукні з глибоким декольте. Свій бездоганний образ зірка українського шоу-бізнесу доповнила яскравим макіяжем та локонами.

Поруч біля неї позує Дан Балан. Артист ніжно пригорнувся до Тіни Кароль, схиливши голову вниз. Сама ж виконавиця продемонструвала щиру усмішку. За словами Тіни Кароль, між артистами були щирі почуття. Однак, вони відчували одне до одного лише симпатію.

Співачка заявила, що не потрібно нав’язувати щось більше, адже ніякого кохання не було. Проте, виконавиця заінтригувала кумирів своєю фразою. Жінка повідомила, що ніхто не знає, як буде розвиватись симпатія між артистами надалі. Таким чином Тіна Кароль натякнула на ймовірні стосунки з Даном Баланом.


Не пропустіть