Тіна Кароль показала рідкісні фото зі свого весілля з Євгеном Огіром

Українська артистка Тіна Кароль вирішила показати фанам архівні фото зі свого весілля. Рідкісні кадри співачка опублікувала на честь 13-тої річниці шлюбу з коханим чоловіком.

В Instagram-stories знаменитість показала, якою щасливою була в день весілля. 15 червня 2008 року закохані повінчались. На світлинах подружжя виглядає дуже щасливим. Тіна Кароль та Євген Огір мило усміхаються та дивляться одне на одного закоханим поглядом.

Співачка позує в розкішній весільній сукні білого кольору та тримає в руці красивий букет квітів. Поруч з Тіною Кароль зображений її коханий чоловік. В день свого весілля Євген Огір одягнув білу сорочку та стильний чорний смокінг.

Весілля закохані відгуляли на Мальдівах. Важливою подією для них було вінчання, яке відбулось у Свято-Успенському соборі Києво-Печерської лаври.

В листопаді того ж самого року в подружжя стало батьками. В них народився син Веніамін. Тіна Кароль довго не могла змиритись зі смертю свого чоловіка. Вона по сьогоднішній день згадує щасливі роки з Євгеном Огіром.

Читайте також: Тіна Кароль розчулила мережу роликом, який присвятила 13-тій річниці шлюбу з покійним чоловіком


Не пропустіть