Тіна Кароль поділилась рідкісними світлинами свого сина у шароварах та вишиванці

Відома українська співачка Тіна Кароль, вирішила потішити своїх шанувальників новими світлинами та показала, як її син проводить свій час.

Хлопчика звуть Веніамін, йому виповнилося 12 років і наразі він перебуває у Великій Британії. Він здобуває освіту в престижній приватній школі Repton Preparatory, у графстві Дербішир. Навчальний рік там почався трішки раніше, ніж у нас, а саме 31 серпня. Тож Веніамін вже активно “гризе” граніт науки далеко від своєї зіркової мами.

У своїх сторіс в Instagram Тіна кароль опублікувала світлини, на яких її син зображений в шароварах зеленого кольору та вишиваній сорочці. На ногах у хлопця красуються яскраві червоні чоботи, а образ доповнює широкий пояс золотистого кольору.

На фото Веніамін зображений разом зі своїми однокласниками, які також одягнені в українські національні костюми: дівчатка у жупани та спідниці червоного кольору, а на голові у них красуються масивні вінки, хлопці – у шаровари та вишиванки. Ймовірно, що саме так діти відсвяткували свій перший навчальний день.

“Пишаюсь! Україна – це ми! Англія, 2021” – саме так підписала свою публікацію Тіна Кароль.

Читайте також: Камалія вчетверте стала хрещеною мамою та показала світлини з похресницею


Не пропустіть