The Sun розкрив причину смерті Мерилін Монро

Британський письменник Нік Редферн заявив, що Мерилін Монро померла через втручання в справи ЦРУ. Про це він написав у своїй книзі «Щоденник секретів: змови НЛО і таємнича смерть Мерилін Монро».

Згідно з офіційною версією, Мерилін померла через випадкове передозування барбітуратами, які вона приймала в якості снодійного. Монро померла 5 серпня 1962 року в віці 36 років, однак суперечки про її смерть ведуться до цих пір. Є думка про те, що смерть Монро – це навмисне самогубство.

А ось письменник впевнений, що Мерилін вбили через інформацію, яку розповів їй Джон Кеннеді. Нібито колишній президент США розповів актрисі секретну інформацію про НЛО, що розбилося. Нік Редферн стверджує, що офіційна причина її смерті була підлаштована службою ЦРУ, щоб інформація про інопланетян не поширювалася далі. «Монро дізналася секретні дані про аварію НЛО і дивні тіла, що зберігаються на військових базах США», – процитувало письменника видання The Sun.

Цього року шанувальники Мерилін відзначали пам’ятну дату. Першого червня 2021 року актрисі і головному секс-символу Америки виповнилося б 95 років.

Читайте також: Катерина Осадча замилувала мережу красивими фото з нагоди дня народження


Не пропустіть