Тарас Цимбалюк розповів, як прийшов до ідеї освідчитись в прямому ефірі “Танців з зірками”

Український актор театру й кіно Тарас Цимбалюк висловився стосовно того, що вирішив освідчитись своїй коханій дівчині під час прямого ефіру проєкту “Танці з зірками”.

Під час інтерв’ю для “ТСН”, кіноактор зізнався, що майже не розмірковував над подружнім життям з Тіною. Виявилося, що рік тому чоловік твердо для себе вирішив, що бачить в дівчині свою майбутню дружину й вже тоді був готовий зробити красуні пропозицію.

Тарас зауважив, що рішення освідчитись в прямому ефірі також було спонтанним, втім він вдячний команді “1+1” й організаторами проєкту за те, що вони допомогли йому з реалізацією цієї ідеї.

За словами Цимбалюка, усі ідеї, які приходили до нього раніше були доволі банальними. Одного разу він планував освідчитись Тіні під час подорожі до острова. Втім, зрештою зрозумів, що зробити це, коли на вас дивляться мільйони людей — набагато романтичніше.

На жаль, стосовно весілля Цимбалюк нічого не розповів, оскільки це поки що секрет. Однак, актор додав, що вони з Тіною почали розмірковувати над цим.

Тарас Цимбалюк, Тіна Антоненко


Не пропустіть