Святослав Вакарчук чесно відповів, чому ніколи не повернеться в політику

Популярний український артист Святослав Вакарчук колись активно будував політичну кар’єру. Однак, згодом чоловік завершив свою діяльність. Зірка українського шоу-бізнесу вважає, що допустив велику помилку, коли почав будувати політичну кар’єру. За словами Святослава Вакарчука, було складно відповідати очікуванням людей.

Нещодавно фронтмен гурту “Океан Ельзи” відверто зізнався, чому ніколи не повернеться в політику. А ще Святослав Вакарчук публічно перепросив за своє минуле.

“Я цього недооцінив і хочу попросити вибачення у всіх цих людей. Тому що я певним чином їхні очікування, які вони на мене покладали, не справдив. Я це зробив абсолютно не зі зла. Моя помилка тоді була в тому, що я не усвідомив цього. Тому мені за це насправді дуже болісно всередині”, – заявив чоловік.

Святослав Вакарчук зрозумів, що бути політиком дуже складно. Артист спробував себе в цій сфері, а потім повернувся до музики. Наразі він активно допомагає ЗСУ. Святослав Вакарчук виступає на благодійних концертах та їздить на фронт, аби підтримати військових. Артист робить все можливе, аби бути корисним для своєї країни під час війни. Він фінансово підтримує ЗСУ та зустрічається з багатьма військовими.

Читайте також: Ексучасниця “НЕАНГЕЛІВ” Вікторія Смеюха вперше стала мамою

Не пропустіть