Світлана Тарабарова відверто поділилася подробицями вагітності під час карантину

В рамках програми “Ранок з Україною”, відома співачка Світлана Тарабарова розповіла, як протікає її друга вагітність та чому вони з чоловіком досі не розсекретили ім’я малюка.

Дівчина зізналася, що друга вагітність протікає важко, у зв’язку з тим, що в неї є син Іван, яким не розуміє, що мамі наразі досить важко та постійно потребує уваги до себе.

“Але ми про це мріяли. Ми щасливі, хоча і знаємо, що буде дуже важко, але налаштовані позитивно»

Світлана зазначила, що їм з чоловіком вже давно відома стать дитини, однак, вони не планують її розсекречувати. А от щодо імені, їм так і не вдалося визначитися, оскільки у кожного з подружжя є власні побажання. Виявилося, що чоловікові не подобається запропоноване Світланою ім’я і він планує шукати інші варіанти.

«У нас проходять дебати з цього приводу. Ось з Іваном у нас не було жодних варіантів – ми чекали на нього, ми про це мріяли 2 роки – ще до того, як я завагітніла. Ми знали, що в нас буде хлопчик на ім’я Іван.”

Ба більше, співачка розповіла подробиці того, як бути вагітною під час пандемії. За словами Світлани, у неї була паніка під час першого періоду, оскільки вона не знала, як вагітні переносять хворобу у випадку зараження.

“Але я повністю дотримувалась карантину, ми дуже боялися і майже нікого не пускали додому. Зараз вже трошки попустило нас усіх».

Не пропустіть