Сумки сезону осінь-зима 2021/22, в які точно варто інвестувати

Щоб бути вдумливим інвестором, не обов’язково перевіряти біржові котирування і кожні п’ять хвилин заглядати в фінансовий додаток. Ще один спосіб грамотно вкласти гроші, крім придбання акцій і предметів мистецтва, – покупка it-bags, які стали головними модними прем’єрами сезону.

Не варто думати, що великих фінансових вкладень заслуговують тільки класичні моделі культових модних будинків: Chanel 11.12, Lady Dior, «багет» Fendi, як у Керрі Бредшоу, або Hermès Kelly. Так, ціни на ці вінтажні сумки доходять до декількох мільйонів рублів, а їх стиль не застаріє ніколи. Однак справжній інвестор повинен вміти ризикувати і бачити перспективу там, де її ще ніхто не розгледів. Пропонуємо вашій увазі п’ять моделей сумок сезону осінь-зима 2021/22, за якими в найближчому майбутньому відкриється справжнє полювання. Але носити їх можна (і потрібно) вже зараз.

Prada Cleo

Сумка Prada Cleo стала переосмисленням фірмового стилю італійського бренду з 90-х. Назвати її новачком серед найбільш затребуваних модних аксесуарів не можна (більше року Cleo раз у раз зустрічається в інстаграмах найстильніших дівчат), проте в сезоні осінь-зима 2021/22 до моделей з гладкої білої і чорної шкіри Міучча Прада додала сумку з жакардовим принтом, що перегукується з речами з колекції. Саме до цього аксесуару і варто придивитися модному інвестору: впевнені, через кілька років він стане ще більш цінним.

Fendi First

З приходом Кіма Джонса на пост креативного директора жіночої лінії Fendi увага до модного Дому зросла. Це виявилося на руку Сільвії Вентуріні Фенді, спадкоємиці бренду і дизайнеру лінії аксесуарів. Розроблена нею новинка – сумка Fendi First з м’якої шкіри наппа з застібкою у формі літери F – вже захопила стрічки соцмереж та потрапила в художній альбом мільйонів.

Celine Tabou

Аксесуар Celine Tabou, показаний під час шоу осінь-зима 2021/22 в садах палацу Во-ле-Віконт, прослужить своїм власницям десятиліття, а після цього із задоволенням буде позичений підростаючим поколінням. Секрет – в практичності: конверт з довгим плечовим ременем підходить до всього, а декор у вигляді золотого замку виглядає елегантно і стримано. Так що ніяких табу: носити Tabou можна як з об’ємними бомберами, так і з класичними пальто – за задумом Еді Слімана, сумка впишеться в будь-який образ.

Сумка хобо Tod’s

Креативний директор Tod’s Вальтер Кьяппоні, який раніше працював дизайнером в Bottega Veneta, Gucci, Miu Miu і Valentino, вирішив, що в сезоні осінь-зима 2021/22 не обійтися без місткої сумки х про. У колекції бренду є відразу кілька практичних сумок на плече, проте особливу увагу привертають моделі з тонкої парусини, зі шкіряними вставками і короткою ручкою на ланцюгах.

Saint Laurent Le Maillon

Новинка Будинку Saint Laurent Le Maillon (в перекладі – «Ланцюг») не споряджений великою ручкою-ланцюгом, як багато it-bags останніх років. Дві золотих ланки прикрашають магнітну застібку сумки крос-боді, дизайн якої нагадує про епоху 70-х. Такий аксесуар цілком можна уявити на плечі Джейн Біркін або Б’янки Джаггер, відображених фотографом на виході з культового паризького клубу Théâtre Le Palace.


Не пропустіть