Стало відомо, який вигляд мав раніше український телеведучий Святослав Гринчук

Цього року український канал “1+1” буде святкувати 25-річчя. З цієї нагоди сайт ТСН.ua пригадує, як виглядали  улюблені зірки та розповідає їхні історії. Редакція підготувала цікаві факти із життя відомого телеведучого Святослава Гринчука.

Відомо, що в дитинстві чоловік дуже любив грати на скрипці та обожнював читати цікаві історії про Африку. В школі він вчився старанно та мріяв стати журналістом. Велику пристрасть Святослав мав до футболу. Він вигадав футбольний чемпіонат та проводив віртуальні змагання, записуючи їх в зошит. Улюбленим шкільним предметом в телеведучого завжди була історія. Також Гринчук неодноразово співав у хорі та, навіть, їздив на гастролі.

Коли Святослав був студентом, то дуже часто грав у команді КВН. Телеведучий закінчив університет з червоним дипломом та відразу влаштувався на омріяну роботу. Через любов до футболу Гринчук став працювати у спортивній телепрограмі.

У 2016 році він вирішив піти на кастинг ведучого ТСН. Святослав не вірив, що його можуть взяти на роботу. Проте, все склалося чудово й зараз відомий телеведучий веде ранкові випуски ТСН разом з Марічкою Падалко.

Читайте також: Лілія Ребрик зворушливо привітала свого чоловіка з річницею одруження


Не пропустіть