Стало відомо, які найкоштовніші покупки робили українські зірки

Зірки українського шоу-бізнесу часто хизуються своїми коштовними покупками та демонструють дорогоцінні речі. На цей раз стало відомо, які найдорожчі покупки робили українські знаменитості.

Телеведуча Катерина Осадча колекціонує не лише різноманітні капелюхи, а й красиві автомобілі. Не так давно жінка зробила дуже дорогу покупку, ставши власницею нового авто Jaguar XJ.
Відомий танцівник Євген Кот теж похизувався найдорожчими покупками у своєму житті. Чоловік довгий час збирав гроші, щоб стати власником розкішного будинку за 100 тисяч доларів. Також він придбав авто за 20 тисяч доларів та мотоцикл за 10 тисяч доларів.
Знаменита співачка Оля Полякова зізналась, що найдорожчими покупками для неї стали брендові речі. Жінка придбала одяг найвідоміших брендів, перебуваючи у Парижі. Вартість такої покупки становила 50 тисяч євро. Однак, артистка зізналась, що взяла платинову картку свого чоловіка.
Популярна співачка Аліна Гросу вперше здійснила найдорожчу покупку у 13 років. Завдяки своєму співочому голосу вона заробила на новенький Lexus 460.

Читайте також: Переможниця “Холостяка” Ганна Богдан зізналася, чи хоче дітей від Михайла


Не пропустіть