Стало відомо, як зараз виглядає 24-річний син Майкла Джексона

24-річний Принц Майкл Джексон рідко дає інтерв’ю і радує публіку подробицями особистого життя. Відомо, що син легендарного поп-короля пробував себе в медійному бізнесі, працював кореспондентом, але він вирішив розставити пріоритети і спершу отримати гідну освіту. Можливо, деякі шанувальники співака чекають, що діти Майкла продовжать справу тата, але поки їх мрії не втілилися в життя.

Та й повторити образ улюбленого музиканта буде досить непросто. Тим більше що Принца не назвеш точною копією батька. Нещодавно старший син Майкла дав інтерв’ю на Youtube-каналіFOX Soul. Перед глядачами постав милий хлопець з борідкою і шикарною шевелюрою, яку хлопець зібрав у хвіст. Впевнені, віддані фанати поп-короля сказали б, що у хлопця татові очі.

Свого часу багато хто переживав з приводу надмірної худорлявості Майкла Джексона, але за його сина турбуватися точно не варто. Виразними вилицями, як у тата, Принц похизуватися не зможе, зате чарівні щічки і посмішка 24-річного хлопця розтоплять лід навіть в найхолоднішому серці.

До речі, під час розмови з інтерв’юерами Принц зізнався, що у нього немає голосу, та й в танцях він не ас. Але напуття тата він пам’ятає і донині: «Мій батько говорив щось на кшталт:” В ту хвилину, коли ти перестаєш вчитися, ти починаєш вмирати”», – поділився він. Займатися самоосвітою син Джексона не припиняє, але музична кар’єра зовсім не входить в його плани. Тому зробити другого Майкла з Принца точно не вийде.

Читайте також: Олена Кравець вперше розповіла про захоплення своїх дітей


Не пропустіть