Стало відомо, як виглядають розкішні маєтки відомого українського виконавця Олега Скрипки

Лідер відомого українського рок-гурту “Воплі Відоплясова” віддає перевагу жити за містом та має у своїй власності два розкішних маєтки. Про це стало відомо з нового відео, опублікованого на YouTube-каналі Кyiv Live.

В мальовничому селі Козаровичі, що на Київщині, розташований етнобудинок Олега Скрипки та лазня. Проте, основним житлом співака є маєток, який знаходиться на відстані 10 км від самого Хрещатика у Голосіївському лісі. Основні його переваги полягають в тому, що тут поблизу немає жодних сусідів, тому зірка може спокійно насолоджуватись природою та тишею.

Крім цього, недалеко від маєтку розташовані лижна траса та конюшня, де діти можуть активно проводити своє дозвілля. Також неподалік знаходиться озеро, на якому сім’я дуже часто відпочиває. Багато відомих київських істориків вважають, що ця місцина наповнена дивовижно сильною енергією та має сакральне значення. Такі місця зазвичай називають “місцями сили”.

Варто також зазначити, що навколо маєтку Олега Скрипки, на відміну від інших відомих людей, немає жодної огорожі, окрім шлагбаума, що розташований на самому в’їзді. Крім цього, на відео можна помітити багато автентичних елементів, а саме ставні на вікнах та дерев’яний дах.

Читайте також: Андрій Джеджула відверто розповів про горе, яке трапилось в його сім’ї


Не пропустіть