Стало відомо, що Дженніфер Лопес зробила з каблучкою після розставання з Алексом Родрігесом

52-річна Дженніфер Лопес і 45-річний Алекс Родрігес вчора повідомили сумну новину: вони все-таки розлучилися. Журналісти тут же почали з’ясовувати, що ж буде з кільцем співачки, яке подарував їй бейсболіст, коли робив пропозицію. Воно коштує 1,8 мільйона доларів.

Джерела порталу TMZ повідомляють, що Лопес досі зберігає його у себе. Хоча за американськими традиціями людина, яка дарує прикрасу, в результаті розлучення отримує її назад, якщо весілля не відбулося. По всій видимості, Алекс і Дженніфер не торкалися цього питання. Родрігес також подарував коханій ще багато дорогих прикрас. Наприклад, він суттєво поповнив її колекцію брендових годинників.

Джерела повідомляють, що Лопес не взяла з собою кільце в Домініканську республіку, де недавно проходили зйомки фільму, в якому вона грає одну з центральних ролей. Варто відзначити, що вона керувалася міркуваннями безпеки, і проблеми у відносинах тут ні при чому. Тоді пара все ще була разом. Алекс приїхав до коханої, і їх підловили, коли вони цілувалися на терасі вілли.

Нагадаємо, Джей Ло і Алекс Родрігес почали зустрічатися в 2017-му, через два роки бейсболіст зробив обраниці пропозицію на Багамських островах, на яку вона відповіла згодою. Однак зіркам так і не вдалося влаштувати весілля через пандемію коронавірусу.

Читайте також: Дженніфер Лопес і Алекс Родрігес оголосили про розставання


Не пропустіть