Стало відомо, коли Джастін і Гейлі Бібер стануть батьками

Фанатів Джастіна і Гейлі Бібер хвилює питання: коли пара планує розширювати сім’ю? І у нас є відповідь!

Пара дійсно хоче дітей, але не найближчим часом. «Джастін і Гейлі поки не планують заводити дитину. Вони відклали це питання. Вони обидва хочуть дітей, але вони сказали друзям, що збираються отримувати задоволення від шлюбу як мінімум пару років, перш ніж створювати сім’ю. Джастін і Гейлі знають, що обидвоє молоді і все ще знаходяться в стадії медового місяця: вони одержимі, глибоко закохані одне в одного і хочуть отримати від цього якомога більше. Вони знають, що у них багато часу, і не збираються заводити дітей у 2021 році», – заявив HollywoodLife друг сім’ї.

Інсайдер також розповів про плани зірок на рік: «Вони, ймовірно, зроблять багато спільних поїздок і проведуть час в Канаді і Лос-Анджелесі. Джастін також хоче поїхати в тур, коли це буде безпечно». Відзначимо, у вересні 2021 року пара відсвяткує третю річницю весілля.

У січні 2020 року, нагадаємо, під час прямого ефіру в Instagram Джастін сказав Гейлі: «Ми з тобою помандруємо по світу, а після туру у нас буде дитина». Правда, вже в лютому в інтерв’ю Зейн Лоу з Apple Music Бібер заявив: «Я хочу одного разу створити власну сім’ю. Але зараз хочу трохи пожити для себе: поїхати в турне, насолоджуватися подорожами тільки з Гейлі і будувати відносини».

Читайте також: Настя Каменських показала, як насолоджується відпочинком на Мальдівах


Не пропустіть