Стало відомо, до яких пластичних операцій вдавалася Анджеліна Джолі

У свої 46 років Анджеліна Джолі все ще вражає шанувальників своїм розкішним виглядом. Днями вона з’явилася на прем’єрі фільму «Вічні» і знову стала об’єктом пильної уваги, здивувавши своїм перетворенням. Шанувальники навіть запідозрили зірку в використанні філерів і пластики обличчя.

Сама Джолі ще в 2010 заявляла, що ніколи не вдавалася до пластичних операцій: «Я нічого собі не робила і не думаю, що буду… Я не планую робити щось з собою». Однак, за словами косметолога Еліс Геншоу, зберегти шкіру молодою і пружною без хірургічного втручання практично неможливо.

«Так, її губи справжні але ось що стосується обличчя, то, швидше за все, їй робили ботокс, підтяжки і кололи філери. Після 25 років починають проявлятися ознаки старіння. На жаль, уникнути цього неможливо. Можна виправити це за допомогою ботоксу, який непомітний для інших людей, якщо виконати роботу акуратно», – цитує слова доктора The Sun.

На сторону Джолі встали шанувальники: «У будь-якому випадку вона виглядає прекрасно», «Головне – не молодість тіла, а молодість душі», «Можливо, у неї є проблеми з прийняттям себе але вона просто чарівна», «Найкрасивіша актриса в світі», «Хочу в її віці виглядати так само».

Читайте також: Влад Яма показав, який домашній улюбленець з’явився в його сім’ї


Не пропустіть