Стала відома причина розлучення Джейсона Момоа та Лізи Боне

Оголосивши про розлучення після 16 років спільного життя, 42-річний актор Джейсон Момоа, відомий за фільмами “Аквамен”, “Конан-варвар” та серіалом “Гра престолів”, та 54-річна актриса Ліза Боне, залишили шанувальників в роздумах про причину такого рішення. Іноземні ЗМІ постаралися з’ясувати, що призвело, здавалося б, ідеальну пару до розлучення, і звернулися до джерел, близьких до зірок. Інсайдер упевнений, що Джейсон і Ліза ухвалили виважене рішення і кілька місяців намагалися зберегти шлюб.

Вони розійшлися через різні цілі. Кілька років тому Джейсон щосили намагався знайти роботу. Сьогодні його кар’єра процвітає. Актор хоче активно зніматися. А Ліза не готова супроводжувати чоловіка у поїздках різними містами. Їй подобається жити у Лос-Анджелесі, – розповів інсайдер виданню People.

За словами анонімного джерела, Джейсон і Ліза не змогли змиритися з постійними вимушеними розлуками.

У деяких парах розставання зміцнюють шлюб, але для Лізи та Джейсона розлука обернулася б катастрофою.

У розмові з виданням джерело додало, що подружжя розлучилося мирно, зберігши добрі стосунки заради спільних дітей – 14-річної доньки Лоли Айолані та 13-річного сина Накоа-Вулфа.

Їхнє розлучення не буде скандальним, вони не лаятимуться один з одним. Вони обоє духовно багаті, вірять у найвищу силу, – наголосив інсайдер.

Нагадаємо, зірка фільму “Аквамен” та серіалу “Гра престолів” Джейсон Момоа та акторка Ліза Боне познайомилися у 2005 році через спільних друзів. В інтерв’ю актор неодноразово зізнавався, що закохався в Лізу набагато раніше, коли вперше подивився серіал “Шоу Косбі” за її участю. На той момент їй було 17 років, а Джейсону – всього 5. Крім спільних з Джейсоном дітей, у актриси є доросла донька Зої Кравіц від шлюбу з музикантом Ленні Кравіцем.

Читайте також: Наречений Анни Трінчер показав подарунок за три тисячі доларів, який вручив артистці після операції


Не пропустіть