«Справа в капелюсі»: трендові жіночі головні убори осені 2019

З дитинства ми знаємо, що з приходом холодів, на вулицю без шапки краще не виходити. Добре, що зараз не суворі 90-ті, і мода дозволяє вибрати стильний головний убір під будь-який образ.

Капелюхи

Капелюхи давно не тільки атрибут англійських королев. Вони доповнюють повсякденні речі в гардеробі тих модниць, які не бояться експериментувати зі стилем.

Трояндові капелюхи – з невеликими полями, нейтральних відтінків. Носимо їх з пальтом будь-якого крою.

Шапки-біні

Шапка-біні – незамінна річ цієї осені. Універсальний головний убір можна носити і на бенкет, і у світ. На шапці зразка 2019 року уникаємо стразів, вишивок, принтів, написів. Вона може бути з відворотом, помпоном, широкої в’язки або класичної тонкої.

Об’ємною шапкою доповнюємо вигляд з пуховиком, тонка – підійде для пальта, тренчу, шкіряної куртки.

Картузи, кепі, кепки

Ці головні убори прийшли з спортивного стилю у зміненому вигляді. Зараз кепі, картузи, кепки можна сміливо вдягати з класичним пальтом.

Стильний look з ними виглядає незвично та ефектно.

Пов’язки, чалма

Тим, кому набридло створювати осінні образи з шапками та капелюхами, стилісти пропонують в’язані пов’язки. До сильних морозів цей трендовий аксесуар носимо з пальтом, курткою зефіркою.

З чалмою ваш образ точно не звинуватять у буденності.

Берети

Додати французького шику в реальність допоможе берет. Цей головний убір у моді не перший сезон. Підійде витонченим натурам. Ідеальна пара для тренчу та пальта.

Джерело woman.rambler

Не пропустіть