Співачка Lida Lee розійшлась з бойфрендом після п’яти років стосунків

Відома українська співачка Lida Lee поділилась відвертими подробицями особистого життя. У проєкті “Ранок у великому місті” вона розповіла, що розійшлась з бойфрендом, з який перебувала у стосунках п’ять років. Наразі серце виконавиці вільне. Lida Lee ретельно приховувала свого коханого. Вона рідко ділилась подробицями особистого життя.

За словами зірки українського шоу-бізнесу, їхні стосунки завершились півроку тому. Також Lida Lee зізналась, чому саме розійшлась з бойфрендом. Як виявилось, в пари були більше приятельські стосунки, аніж романтичні. “Розійшлися понад пів року тому. Жодних причин немає. Ти просто розумієш, що ви перетворилися на дуже класних друзів”, – відверто розповіла Lida Lee.

Також співачка додала, що поки що не планує заводити нові стосунки. Наразі знаменитість багато часу приділяє кар’єрі та творчості. Однак, Lida Lee все-таки мріє про щасливу та міцну сім’ю. Співачка впевнена, що обов’язково зустріне своє кохання. З ексбойфрендом зірка не спілкується.

За словами Lida Lee, вони розійшлись спокійно та без скандалів. Для виконавиці це рішення було нелегким. Однак, вона не жалкує, що розійшлась з коханим після п’яти років стосунків.

Читайте також: Ксенія Мішина вийшла на зв’язок після операції та розповіла про своє самопочуття


Не пропустіть