Солістка Kazka влаштувала фотосесію в купальнику і розлютила шанувальників

Фронт-вумен популярної української групи Kazka Олександра Зарицька опублікувала у своєму мікроблозі серію пляжних фотознімків. Шанувальники відреагували дуже неоднозначно.

Пишнотіла Зарицька розмістила кадри, на яких відображена в чорному купальнику під час морської прогулянки на яхті. У підписі до фото вона пояснила, що з дитинства комплексувала через зайву вагу і «ненавиділа своє відображення в дзеркалі». Однак пізніше вона усвідомила, що ніколи не стане іншою, а значить їй потрібно полюбити себе такою, яка вона є. Що вона, власне, і зробила.

Артистка сміливо викладає свої напівоголені фото і закликає всіх, хто відчуває схожі з нею труднощі, бути незалежними і щасливими, всупереч суспільним стереотипам.

Бурхлива реакція передплатників зірки не змусила себе чекати. У коментарях користувачі розділилися на два табори: одні – дякували за сміливість і вміння визнавати власні недоліки, інші – нагадали Зарицькій, що вона все ж медійна особистість і їй необхідно стежити за фігурою.

Серед коментаторів був помічений відомий телеведучий і шоумен Анатолій Анатоліч:

Переглянути цей допис в Instagram

Ви любите свою фігуру? Чи вважаєте ви себе сексуальною? Я довго ненавиділа те, що бачила у дзеркалі 🙈 Ненавиділа аж доти, поки не зрозуміла — іншою я ніколи не стану. Тож в мене є вибір — сидіти на жорстких дієтах все життя, рахувати калорії в судомах від страху переважити денну норму або зрозуміти, що я така, як я є, і намагатися вдосконалити свої форми. Я за щасливе життя 💃🏻 За спорт і солодощі 🙏🏻 На цих фото я відчуваю себе звабливою, красивою, відвертою, СМІЛИВОЮ. Я хочу, щоб ви мене підтримали та опублікували фото, на якому ви собі дійсно подобаєтесь з хештегом #МоєТілоМояKAZKA. Я хочу, щоб кожен з вас навчився любити себе просто так. Адже кожен з нас — апріорі цього вартий. Люблю! Ваша Саша ❤️ In these photos I feel attractive, beautiful, candid, brave. I want you to support me and post a photo that you really like with the hashtag #МоєТілоМояKAZKA. I want each of you to learn to love yourself just like that. After all, each of us is a priori worth it. Love you! Your Sasha ❤️

Допис, поширений KAZKA (@kazka.band)

 

Джерело Hyser

Не пропустіть