Сіл звинуватив Гайді Клум в тому, що вона намагається викрасти дітей

Колишній чоловік моделі Гайді Клум Сіл заборонив жінці вивозити дітей до Німеччини, через те, що вона має якийсь “прихований” план.

Нагадаємо, що жінка звернулась за допомогою до суду, коли ексчоловік відмовився пускати їх дітей до Європи через, нібито, ситуацію з коронавірусом. Гайді, зі свого боку, заявила, що їй необхідно взяти участь в зйомках проєкту “Топмодель по-американськи”, а діти, тим часом, зможуть завітати до дідуся й бабусі. За словами знаменитості, вона дотримується всіх правил дистанціювання й гігієни, у зв’язку з чим, здоров’ю членам її сім’ї нічого не загрожує.

Як пише інформаційне агентство “Daily Mail”, чоловік переконаний в тому, що у Гайді є якийсь план, аби забрати у нього дітей й перевезти їх до Німеччини. Ба більше, через неконтрольовану ситуацію з коронавірусом у світі, вони можуть “застрягти” в Європі не невизначений період часу. Чоловік зауважив, що побоюється того, що колишня дружина вирішить залишитися в Німеччині й не повертатиме дітлахів до Америки.

В кінці Сіл додав, що після розлучення з Клум, вони не встановлювали чіткого графіка опікунства, у зв’язку з чим, він зацікавлений у тому, аби проводити якнайбільше часу з дітьми.

Зауважимо, що колишнє подружжя виховує чотирьох дітей.

Читайте також: Гайді Клум подала до суду на колишнього чоловіка через дітей


Не пропустіть