Схудлий Віктор Бронюк показав підрослих дітей та дружину-красуню

Популярний український артист Віктор Бронюк замилував шанувальників сімейною світлиною. Артист показав своїх підрослих дітей та дружину-красуню. Рідкісне фото він опублікував на сторінці в Instagram.

Сім’я Віктора Бронюка позує на тлі красивої ялинки. Дружина виконавця постала перед камерою у розкішній сукні сріблястого кольору. Свій образ жінка доповнила красивим макіяжем та милою усмішкою.

Також поруч біля артиста позують його донечка та син. Вони теж постали перед камерою у красивому вбранні. Донька Віктора Бронюка одягнула довгу чорну сукню з прозорими рукавами, а син позував у темних штанах та бежевому піджаку.

Виконавець теж з’явився на фото у святковому вбранні. Віктор Бронюк одягнув картаті штани, блакитну сорочку та піджак. У дописі соліст гурту “ТІК” привітав фоловерів з Різдвом Христовим та побажав злагоди й добра кожній сім’ї.

Шанувальники відразу відреагували на нову публікацію артиста. У коментарях вони залишили багато чудових слів. Також юзери додали, що у Віктора Бронюка нереально красива дружина.

Шанувальники теж привітали артиста з Різдвом й побажали його сім’ї всього найкращого. Також фани попросили чоловіка частіше показувати свою дружину та дітей.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Віктор Бронюк (@viktorbronyuk_official)


Не пропустіть