Схудла Олена Мозгова похизувалась стрункими ніжками в мінісукні

Популярна українська продюсерка Олена Мозгова приємно здивувала своїх фоловерів. На сторінці у Facebook жінка опублікувала нову світлину, похизувавшись стрункими ніжками.

Схудла Олена Мозгова вирішила продемонструвати свою красиву фігуру. Перед камерою продюсерка постала у мінісукні чорного кольору з довгими рукавами.

Відвертий образ вона доповнила туфлями на високих підборах та сонцезахисними окулярами. У дописі Олена Мозгова повідомила, що саме ця сукня стала стимулом до схуднення.

Минулої весни жінка хотіла приміряти спокусливе вбрання, однак в нього не влізла. Відтоді продюсерка пообіцяла собі повернути струнку фігуру, щоб знову носити улюблену сукню.

Через деякий час Олена Мозгова схудла на 22 кілограми. Продюсерка неабияк щаслива, що одного разу вирішила кардинально змінити свою фігуру.

Жінка активно займалась спортом та правильно харчувалась. Коли вона побачила перший результат схуднення, то дуже зраділа. Наразі Олена Мозгова має красиву й струнку фігуру.

Шанувальники засипали продюсерку безліччю приємних слів та оцінили її розкішні форми тіла. Юзери заявили, що Олена Мозгова має ідеальну фігуру. Вони побажали жінці завжди залишатись такою стрункою та красивою.

Читайте також: Ірина Сопонару замилувала мережу новим фото зі своїм бойфрендом-красенем


Не пропустіть