Схудла Олена Мозгова похизувалась стрункою фігурою в обтислих лосинах

Відома українська продюсерка Олена Мозгова не перестає тішити фоловерів своєю красивою фігурою. За півроку зірці вдалося скинути 22 кілограми. Таким результатом Олена Мозгова неабияк пишається.

Жінка поділилась, що більше ніколи не повернеться до минулої фігури. Вона активно займається спортом та надає перевагу правильному харчуванню.

Нещодавно продюсерка похизувалась стрункими формами тіла в обтислих лосинах. Світлину вона запостила на сторінці у Facebook. Перед камерою Олена Мозгова постала в домашньому образі.

Жінка позує у своєму будинку та мило усміхається. Продюсерка одягнула чорні обтислі лосини та худі такого ж кольору. А ще Олена Мозгова доповнила образ стильним головним убором.

У дописі продюсерка звернулась до своїх хейтерів. Зірка українського шоу-бізнесу порекомендувала їм не стежити за чужим життям, а зайнятись собою. А ще вона додала, що зовсім не звертає увагу на критику.

Шанувальники вподобали нову світлину Олени Мозгової, засипавши її компліментами. За словами прихильників, жінка має розкішний вигляд та прекрасна у будь-якому образі. Також вони побажали продюсерці завжди перебувати у хорошому настрої та бути щасливою.


Не пропустіть