Шкільні рюкзаки для дівчат: критерії вибору

Вибір такого практичного аксесуару, як шкільний рюкзак для дівчинки є дуже важливим, адже у школярок тільки формується постава. Шкільний рюкзак не повинен завдати шкоди здоров’ю дівчинки, тож вибирати його треба з розумом.

Знайти дуже багато пропозицій з продажу таких аксесуарів можна на онлайн-сервісі OLX, тут знайдеться більш ніж 2000 оголошень, в яких йде мова як про нові, так і вживані рюкзаки для дівчат, тож знайти оптимальний варіант дуже просто. Неодмінно треба скористатися також всіма перевагами OLX Доставки, що зробить покупку приємною та безпечною.

Як вибрати рюкзак за розміром?

Розмір аксесуару повинен відповідати росту школярки, не можно купувати його з розрахунку «на майбутнє», бо тоді шкоди для хребта не уникнути.

Щоб правильно обрати треба проконтролювати, щоб:

  • модель прилягала до спини щільно;
  • верхня частина з плечами знаходились на одному рівні;
  • ширина аксесуару була не більше ширини плечей;
  • нижня частина знаходилась не нижче попереку.

Важливо, щоб обрана модель була легкою, вона не повинна важити більше, ніж 1 кг. Також треба ретельно стежити, щоб школярка не носила нічого зайвого.

Як вибрати тканину та фурнітуру шкільного рюкзака?

Для виготовлення якісного шкільного аксесуару повинна використовуватися надійна тканина, наприклад, поліестер чи нейлон. Вони стійкі до механічних пошкоджень та до впливу вологи, тож вироби з цих матеріалів будуть легко чиститись, при цьому малюнок та кольори не будуть пошкоджені.

Слушна думка – придбати модель з пластиковим або прогумованим дном, це вбереже шкільне приладдя від впливу вологи, снігу, інших факторів.

Усі замки, шви, блискавки повинні бути міцними, зручними у використанні та мати високу якість. На пластикових деталях та самому корпусі не може бути сколів, поверхня повинна бути гладенькою.

Запорука зручності рюкзака – правильні лямки

Лямки цього аксесуару повинні бути не тільки міцними, але також мати можливість регулюватися, тоді рюкзак будет комфортно носитися як поверх тонкої блузки, так і зимового верхнього одягу. Додаткову перевагу мають моделі, що дозволяють «гратися» з рівнем розташування лямок.

Ширина лямок повинна дорівнювати 4-5 см, це забезпечує комфорт дівчинки при максимальному навантаженні ранця, також комфорт будет забезпечувати ущільнювач, що повинен бути пружним і еластичним.


Не пропустіть