Шерон Стоун прокоментувала свій роман з молодим репером

Днями з’явилися чутки про роман Шерон Стоун з молодим реп-виконавцем, відомим під псевдонімом RMR. Приводом для подібних домислів стали спільні виходи пари в світ. Увагу громадськості привернув і той факт, що хіп-хоп музикант молодший за артистку майже на 40 років.

Але, схоже, жодного романтичного зв’язку між артистами немає. Коли журналісти зустріли Шерон і її сина Роана під час прогулянки,  не упустили можливість запитати і про роман актриси. У відповідь зірка лише голосно засміялася, а її спадкоємця це питання взагалі застало зненацька: «Ти не міг поставити смішніше запитання?»

Варто зазначити, що про репера майже нічого не відомо. Артист завжди приховує свою особистість під маскою, а на заходах з’являється тільки в чорній Балаклаві.
Його кілька разів помічали за вечерею в ресторанах з Шерон. Крім того, зірки спілкуються в соцмережах і лайкають один одному фотографії.

За словами інсайдера, пара спілкується вже протягом декількох місяців. «У Шерон точно спекотне літо. Вони тусувалися разом з протеже Дрейка – PND, потім обнімалися і пили ігристе. Ще вони запалювали під хіп-хоп. RMR поважає Стоун і вважає неймовірно крутою. Він великий шанувальник її фільму «Казино» і вони знаходяться на одній хвилі », – поділилося джерело Page Six.

Читайте також: Анастасія Приходько зізналась, що пробачить коханого, якщо він її зрадить


Не пропустіть