Сергій Притула прокоментував чутки про роман з Лесею Нікітюк

У мережі поширилися чутки, що Сергій Притула та Леся Никитюк живуть разом. Це є правдою лише частково. Справа в тому, що зірки – не тільки колеги, але і сусіди.

Це дуже зручно. – Відзначив Притула. – Виникає дискомфорт тільки тоді, коли Леська вдирається до нас додому в пеньюарі, фоткаеться зі мною, а я на милицях, з гіпсом. Прибігла каліку провідати, принесла тортика, сфоткла, виставила в Instagram”, – розповів телеведучий.

Ось так, після цього знімку і з’явилися в мережі чутки про роман двох зірок. Не допоміг поширенню таких домислів навіть коментар від мами Никитюк.

«Дійшло до того, що Лесина мама зайшла в коментарі і написала:« Ще що понапридумуєте? Ще що напишите ?! », – розповів Сергій.

Відзначимо, що Притулі та Никитюк вже не в перший раз приписують роман. Це пов’язано з тим, що вони ведуть досить провокаційне шоу «Хто зверху?».

Насправді серце Никитюк вільне. А ось Притула вже 4 роки щасливий зі своєю другою дружиною Катериною, яка подарувала йому доньку Соломію. Від першого шлюбу з Юлією Андрійчук у Сергія є син Дмитро.

Джерело hyser
Не пропустіть