Сергій Мельник висловився щодо чуток стосовно своєї нетрадиційної орієнтації

Відомий “Холостяк” країни Сергій Мельник вирішив прокоментувати чутки, стосовно своєї орієнтації, які сьогодні можна зустріти в мережі.

Так, нещодавно у програмі “Світське життя” пролунала інформація про те, що відомий український футболіст віддає перевагу чоловікам. Сам Мельник не став довго чекати, та вирішив прокоментувати дану заяву.

В якості аргументу чоловік навів стосунки з відомою українською гімнасткою Ганною Різатдіновою, про які пара повідомила під час прямих ефірів шоу “Танці з зірками”, у якому Сергій брав участь. Крім цього, Мельник зазначив, що у нашому суспільстві існує своєрідний стереотип, що чоловік, який слідкує та дбає про свою зовнішність, однозначно “не правильний”. Тому, йому доволі часто доводиться вислуховувати подібні звинувачення в свою сторону.

Прокоментувати стосунки з футболістом вирішила і сама Ганна Різатдінова. Дівчина розповіла про справжню пристрасть, яка була між ними на паркеті під час “Танців з зірками”, про спортивний інтерес, а також про каву під час тренувань. Проте, говорити про щось більше поки ще рано. Тай гімнастка не хоче цього робити, адже вважає, що щастя любить тишу.

Читайте також: Сергій Мельник висловився стосовно вильоту з “Танців з зірками”


Не пропустіть