Сергій Мельник розкрив деякі подробиці стосунків з Ганною Різатдіновою

Колишній “холостяк” й учасник нового сезону “Танців з зірками” Сергій Мельник розкрив нові подробиці стосунків з художньою гімнасткою Ганною Різатдіновою.

Нагадаємо, що під час одинадцятого ефіру чоловік публічно заявив про те, що він більше не самотній і зізнався у коханні Ганні.

Під час інтерв’ю для “ТСН”, Сергій зізнався, що познайомився з красунею завдяки ток-шоу, зокрема, найбільше їх зблизили репетиції ніжного віденського вальсу. За його словами, Ганні вдалося розтопити його серце. Зокрема, чоловік запевняє, що вони мають однакові риси характеру, такі як: дисциплінованість, уважність й ніжність.

“І напевно зараз тільки вона, як спортсмен, розуміє мене краще за інших.”

Також Мельник зізнався, що, на жаль, побачень в них майже не було через клопіткий графік й постійні репетиції. Втім, колишній “холостяк” зауважив, що між ними усе лише починає розвиватися і це є великим кроком до їх спільного та щасливого майбутнього.

В кінці, на питання журналістів, що особливого чоловік знайшов в дівчині, Сергій відповів, що їм з Ганною вдається завжди бути на одній хвилі й знаходити розуміння.

Читайте також: Сергій Мельник розповів про стосунки з відомою спортсменкою


Не пропустіть